„A jövő iskolájáért” Alapítvány

Adószáma: 18536340-1-08

Az Alapítvány a Bágyogszováti József Attila Általános Iskola rendezvényeinek és programjainak támogatására, taneszközeinek fejlesztésére jött létre.

Az Alapítvány célja:

• a magyar nyelv és irodalom területén szervezett vetélkedők, versenyek, pályázatok támogatása
  • a tehetséges, kiváló eredményt elért tanulók támogatása, jutalmazása
  • a szociálisan hátrányos helyzetű tanulók támogatása
  • az iskolai oktatást-nevelést segítő programok, tanulmányi versenyek, tanulmányi kirándulások támogatása
  • az iskolai taneszközök fejlesztése.

Felajánlásaikat örömmel fogadjuk a Nyugat Takarékszövetkezetnél vezetett 59600059-10002917 számlaszámon.

Amennyiben adója 1%-áról alapítványunk javára kíván rendelkezni, a rendelkező nyilatkozaton az alábbi adatokat tüntesse fel:

Az alapítvány neve:„A jövő iskolájáért” Alapítvány

Adószáma:18536340-1-08

Az Alapítvány fennállása óta támogatott iskolai rendezvények, programok, taneszközök:

• A művelődési ház udvarán felállított játszótér
  • Az iskolában évente megrendezésre kerülő József Attila Szavalóverseny jutalmazottjainak ajándékozása
  • Tartós tankönyvek, munkafüzetek vásárlása
  • Gyermeknapok, kirándulások, túranapok, programjainak támogatása

Bágyogszováti József Attila Általános Iskola

OM azonosító: 030556
9145 Bágyogszovát Árpád u. 51.
iskola.bagyogszovat@gmail.com