Tisztelt Szülő/Törvényes Képviselő!

Tájékoztatom, hogy a 2023/2024. tanítási évre történő általános iskolai beiratkozás

időpontja:

1. április 20. 8:00 – 17:00
  2. április 21. 8:00 – 16:00

A beiratkozás fent megjelölt időpontja előtt lehetőség van elektronikus úton előzetesen elküldeni a tanköteles korba lépő gyermek adatait az iskolába a KRÉTA rendszer „Beiratkozás Általános Iskolába” (BÁI) felületén keresztül. Honlapunkon megtalálható az ezzel kapcsolatos segédanyag.

Az előzetes elektronikus adatszolgáltatás az iskola részére a KRÉTA felületén nem kötelező, de nagyon hasznos, ezáltal gyorsabbá válik az ügyintézés.

A megadott beiratkozási időpontokban a személyes megjelenés mindenképpen kötelező.

A beiratkozáskor nyilatkozat kitöltése szükséges arról, hogy gyermeke számára az etika vagy a hit- és erkölcstan tantárgyat választja.

Kérjük, hozza magával a következő iratokat:

Gyermeknek:

1. a gyermek személyazonosságát igazoló hatósági igazolvány
  2. lakcímkártya (Az intézmény ennek alapján ellenőrzi, hogy a lakcímnyilvántartásban a gyermek lakóhelyeként vagy tartózkodási helyeként az iskolai beiratkozás első határnapját megelőző három hónapnál régebben szerepel-e.)
  3. TAJ-kártya
  4. születési anyakönyvi kivonat
  5. igazoló lap oktatási azonosító számról (óvoda adja ki)
  6. szakértői vélemény, amennyiben van (SNI, BTMN)

Szülőknek:

1. személyazonosító igazolvány
  2. lakcímkártya
  3. egyedül nevelés esetén: válási dokumentum megfelelő oldalának másolata/ halotti anyakönyvi kivonat másolata

Bármilyen kérdés esetén szívesen állunk a rendelkezésükre (96/273 – 163).

Németh Marica Bernadett

iskolaigazgató

BÁI_Szülői tájékoztató_2023_v1

Bágyogszováti József Attila Általános Iskola

OM azonosító: 030556
9145 Bágyogszovát Árpád u. 51.
iskola.bagyogszovat@gmail.com